Layout Builder Awesome Sections (1.2.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Class
nl: Klasse

en: -none-
nl: -geen-
