Layout Builder Awesome Sections (1.2.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Center
cs: Na střed

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Class
cs: Třída
