Layout Builder Awesome Sections (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Class
id: Kelas

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
