Layout Builder Base (8.x-1.0-beta11) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Container
he: מיכל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Normal
he: נורמלי

en: Height
he: גובה

en: Medium
he: בינוני

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Fixed
he: קבוע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: White
he: לבן

en: Standard
he: רגיל

en: Black
he: שחור

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים

en: Styles
he: סגנונות

en: Modifiers
he: משנים
