Layout Builder Base (8.x-1.0-beta11) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Container
jv: Kontainer

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Medium
jv: Sedheng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Standard
jv: Standar
