Layout Builder Base (8.x-1.0-beta12) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Container
cs: Kontejner

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Normal
cs: Normální

en: Height
cs: Výška

en: Medium
cs: Střední

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Fixed
cs: Pevná

en: White
cs: Bílá

en: Black
cs: Černý

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Styles
cs: Styly
