Layout Builder Base (8.x-1.0-beta12) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Background
tr: Arkaplan

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Height
tr: Yükseklik

en: Medium
tr: Orta

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Fixed
tr: Sabit

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: White
tr: Beyaz

en: Standard
tr: Standart

en: Black
tr: Siyah

en: Justify
tr: Hizala

en: Styles
tr: Biçemler

en: Big
tr: Büyük

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
