Layout Builder Base (8.x-1.0-beta12) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Default
vi: Mặc định

en: Background
vi: Nền

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Normal
vi: Bình thường

en: Height
vi: Chiều cao

en: Medium
vi: Vừa

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Fixed
vi: Cố định

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Left Margin
vi: Lề trái

en: Black
vi: Đen

en: Choose
vi: Chọn

en: Cover
vi: Vỏ bọc

en: Background image
vi: Ảnh nền

en: Justify
vi: Canh đều

en: Dark
vi: Sẫm màu
