Layout Builder Base (8.x-1.0-beta13) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Container
gl: Contedor

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Height
gl: Alto

en: Medium
gl: Medio

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Standard
gl: Estándar

en: Black
gl: Negro

en: Justify
gl: Xustificado

en: Styles
gl: Estilos

en: Dark
gl: Escuro
