Layout Builder Base (8.x-1.0-beta13) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Container
id: Kontainer

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Height
id: Tinggi

en: Medium
id: Sedang

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Fixed
id: Tetap

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: White
id: Putih

en: Standard
id: Standar

en: Grey
id: Abu-abu

en: Black
id: Hitam

en: Background image
id: Gambar latar

en: Justify
id: Rata kanan kiri

en: Styles
id: Gaya

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
