Layout Builder Base (8.x-1.0-beta14) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Standard
my: စံ

en: Justify
my: ညှိရန်
