Layout Builder Base (8.x-1.0-beta14) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Normal
ne: साधारण

en: Height
ne: उचाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
