Layout Builder Base (8.x-1.0-beta14) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Height
ps: لوړوالی

en: Medium
ps: منځنى

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Standard
ps: معياري

en: Justify
ps: برابر

en: Styles
ps: ډولونه
