Layout Builder Base (8.x-1.0-beta15) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Left
bo: གཡོན

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Justify
bo: ཟུར་སྙོམས་སྒྲིག

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
