Layout Builder Base (8.x-1.0-beta15) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Height
cy: Uchder

en: Medium
cy: Canolig

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: Grey
cy: Llwyd

en: Black
cy: Du
