Layout Builder Base (8.x-1.0-beta16) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Choose
nn: Vel
