Layout Builder Base (8.x-1.0-beta18) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Height
th: ความสูง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Black
th: สีดำ

en: Justify
th: จัดชิดขอบ

en: Styles
th: ลักษณะ
