Layout Builder Base (8.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Container
ar: حاوية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Normal
ar: طبيعي

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Medium
ar: متوسط

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Fixed
ar: ثابت

en: White
ar: أبيض

en: Standard
ar: معياري

en: Black
ar: أسود
