Layout Builder Base (8.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: Standard
ast: Estándar
