Layout Builder Base (8.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Medium
eo: Medio

en: Black
eo: Nigra
