Layout Builder Base (8.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
