Layout Builder Base (8.x-1.0-beta5) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Right Margin
kn: ಬಲ ಅಂಚು

en: Left Margin
kn: ಎಡ ಅಂಚು

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Column width
kn: ಕಾಲಂ ಅಗಲ

en: Cover
kn: ಕೋವರ್

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ
