Layout Builder Base (8.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Container
sv: Grupp

en: Default
sv: Förvald

en: Background
sv: Bakgrund

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Medium
sv: Mellan

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Fixed
sv: Fast

en: White
sv: Vit

en: Black
sv: Svart

en: Choose
sv: Välj

en: Cover
sv: Täcka

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Dark
sv: Mörkt
