Layout Builder Base (8.x-1.0-beta8) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Background
fa: زمینه

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Normal
fa: عادی

en: Medium
fa: متوسط

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: Fixed
fa: ثابت

en: White
fa: سفید

en: Standard
fa: استاندارد

en: Grey
fa: خاکستری

en: Black
fa: سیاه

en: Styles
fa: استایل ها

en: Dark
fa: تاریک

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه
