Layout Builder Base (8.x-1.0-beta8) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Container
hu: Tároló

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background
hu: Háttér

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Normal
hu: Általános

en: Medium
hu: Közepes

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Fixed
hu: Rögzített

en: White
hu: Fehér

en: Standard
hu: Általános

en: Grey
hu: Szürke

en: Black
hu: Fekete

en: Margins
hu: Margók

en: Choose
hu: Választás

en: Cover
hu: Borító

en: Styles
hu: Stílusok

en: Dark
hu: Sötét

en: Contain
hu: Tartalmaz

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
