Layout Builder Base (8.x-1.0-beta8) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Container
is: Gámur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðlungs

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Black
is: Svartur
