Layout Builder Base (8.x-1.0-beta9) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Normal
eu: Arrunta

en: Height
eu: Altuera

en: Medium
eu: Ertaina

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Standard
eu: Estandar

en: Black
eu: Beltza

en: Choose
eu: Hautatu

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Justify
eu: Justifikatu

en: Styles
eu: Estiloak
