Layout Builder Base (8.x-1.0-beta9) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Container
hr: Kontejner

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Normal
hr: Normalno

en: Height
hr: Visina

en: Medium
hr: Srednji

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Standard
hr: Standardno

en: Black
hr: Crna

en: Styles
hr: Stilovi
