Layout Builder Base (8.x-1.0-beta9) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Height
ta: உயரம்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Standard
ta: தரமானது

en: Black
ta: கருப்பு

en: Justify
ta: நேர்த்தி செய்
