Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Region
am: ክልል

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
