Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Region
el: Περιοχή

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
