Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Region
eo: Regiono

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
