Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Region
es: Región

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete
