Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Region
et: Regioon

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum
