Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Region
fi: Alue

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti
