Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
