Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
