Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: Region
id: Wilayah

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
