Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Region
nl: Gebied

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel
