Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok
