Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
