Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Region
be: Рэгіён

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
