Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Region
ca: Regió

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall
