Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Add limit
de: Beschränkung hinzufügen

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp
