Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Region
gl: Área

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
