Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Region
lt: Sritis

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Bundle
lt: Paketas
