Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Region
lv: Reģions

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
