Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
