Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Region
ro: Regiune

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet
