Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Region
sr: Регион

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
